Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Stříbrné šperky » Stříbrné náramky » Pánské stříbrné náramky

Pánské stříbrné náramky

Stříbrné náramky dámskéStříbrné náramky pánské


Parametry

Přehled všech kategorií stříbrných šperků

Stříbrné náramkyStříbrné řetízkyStříbrné prstenyStříbrné přívěskyStříbrné náušniceStříbrné dětské náušniceStříbrné náhrdelníkyStříbrné soupravy

Pánské stříbrné náramky

Pánské stříbrné náramky jsou tvořeny klasickými čistými vzory. Vždy se snažíme nabídnout nejen výběr jednotlivých vzorů, ale také různé délky. Díky tomu zde vždy naleznete ideální šperk, který Vám bude na ruce sedět.

Pánské stříbrné náramky jsou od nepaměti velkou ikonou mezi pánskými šperky. Stříbrné náramky mají krásnou pravidelnou barvu s oslnivým leskem, který na pokožce vynikne. Převážná část pánským stříbrných náramků je spojena silnou karabinou, která zajišťuje jejich bezpečnost před ztrátou.

I přes fakt, že pánských modelů je vždy omezené množství oproti rozsáhlé nabídce dámských stříbrných náramků, snažíme se nabídnout rozmanité vzory, ze kterých si můžete vybírat.

Velkou část jednotlivých vzorů pánských stříbrných náramků naleznete i mezi pánskými stříbrnými řetízky k sestavení soupravy.

Jako veškeré námi nabízené stříbrné šperky, tak i náramky jsou opatřený puncem České republiky.