Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Paracord náramky

Paracord náramky | survival náramky přežití

Paracord náramek přežití

Paracord náramek, známí také jako survival náramek nebo náramek přežití je pletený náramek z padákové šňůry. Náramky Paracord jsou poměrně novou záležitostí a jejich obliba roste a to nejen mezi outdoor nadšenci, ale mezi lidmi celkově. Survival náramek Paracord se velice liší od jakéhokoliv jiného náramku. Můžete jej totiž kdykoliv rozmotat během několika vteřin a získáte cca 3 metry silné padákové šňůry, kterou můžete využít prakticky na cokoliv. Hlavní vlastností padákové šňůry je její nosnost. Ačkoliv se jedná o poměrně tenký provaz, je schopen unést až velice velkou zátěž. Parcord je vhodný jako doplněk na jakékoliv cesty, festivaly, do přírody, ale také i jako módní doplněk, který kdykoliv změníte na praktický a použitelný provaz. Survival náramky nabízíme v mnoha barevných variantách od maskáčových přes klasické barevné až po dámské provedení.


Paracord náramek informace

Jak již je řečeno výše, náramek Paracord je vyroben, nebo upleten z padákové šňůry. Nabízí se v mnoha variantách a je po rozmotání prakticky použitelný k čemukoliv, kde se vám hodí použít pevný provaz. Výhodou je, že provaz je zde ve variantě náramku, takže vás nijak neobtěžuje a máte ho kdykoliv k dispozici. Rozmotat náramek vám nezabere déle, než pár vteřin a po použití jej můžete opět splést zpět do náramku. Převážná část modelů náramku přežití, neboli také survival náramku, které naleznete v našem katalogu, jsou vybaveny plastovou přezkou, díky které se náramek velice lehce připne na zápěstí. Přezka náramku je mírně zahnutá, tak aby na ruce navazovala na kulatý tvar zapnutého náramku. Po rozmotání získáte z tohoto náramku cca 3 metry provazu.

Paracord náramky ve městě

Nenechte se mýlit tím, že by tyto survival náramky byly určeny výhradně na outdoor sporty a do přírody. Náramky jsou již velice oblíbené mezi všemi věkovými kategoriemi a jsou velice často viděny na spoustě zápěstí i ve městech. Jenou z věcí je, že po ruce vždy máte silný provaz prakticky ihned k použití, ale dnešní generace nosí náramky i jako praktický doplněk. To je důvod i proto, aby se náramek vyráběl v tolika barevných variantách, kolik můžete vidět v našem katalogu.

Survival náramek přežití Paracord obecně

Náramek je velice lehký a na ruce ho ani necítíte. Padáková šňůra je velice příjemná a na omak je z venku textilní. Skládá se z vnitřních velice pevných vláken a vnějšího obalu, který je odolný proti otěru. Paracord náramek je velice pevně pleten a proto na ruce drží pravidelný a přesný oblý tvar. Náramek přežití není jen doménou outdoor sportů, ale jistě jej ocení každý vyznavač fashion doplňků a moderních stylů. Po rozbalení je možné náramek opět zaplést do náramku.