Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Šperky z chirurgické oceli » Ocelové řetízky na krk » Pánské ocelové řetízky na krk

Pánské řetízky a řetězy na krk z chirurgické oceli

Dámské řetízky z chirurgické oceliPánské řetízky z chirurgické oceli


Parametry

Přehled všech kategorií v sekci šperky z chirurgické oceli

ocelové šperky náramkyOcelové šperky řetízky na krkocelové šperky prstenyocelové šperky přívěskyocelové šperky náušniceOcelové šperky náhrdelníkyOcelové šperky SoupravyOcelové šperky řetízky na nohu

Pánské řetízky a řetězy na krk z chirurgické oceli

Pánské řetízky jsou ve většině případů masivnější a spíše se drží klasických očkových vzorů. V naší nabídce naleznete základní jemné vzory pánských řetízků z chirurgické oceli, které se předně používají jako součást přívěsku. Obecně platí, že k přívěsku se u pánských řetízků používá tloušťka cca 3 - 6 mm. Pro běžný přívěsek, který není přímo navržený pro silné řetízky a řetězy je to ideální šířka. Stejně tak délka pánského řetízku je ideální mezi 45 - 55 cm. Záleží však na každém, jaký má vkus a hlavně pro jaký přívěsek je řetízek určen. Ovšem pokud váháte, tak volba v tomto rozmezí bude vhodná.

Masivní pánské řetízky z chirurgické oceli

Pánské masivní řetízky jsou velice oblíbenou volbou u spousty mužů. Primárně se většinou nevyužívají pro navěšení přívěsku a nosí se samostatně. Pánské řetězy jsou klasických vzorů, ale u masivnějších modelů se používá i složitých očkových vzorů, které vypadají velice luxusně. Častým jevem bývá v poslední době i hranatý styl vzoru, který na krk působí skutečně mohutně. Pokud si nejste jistí ve výběru pánského řetízku, neváhejte se na nás obrátit.

Řetízky z chirurgické oceli

Chirurgická ocel je pro šperky přímo ideální volba. Barva řetízku i po letech bude stále stejná a nestane se vám vlivem oxidace, že by řetízek začal černat, nebo jinak měnit barvu. I v případě že plánujete nosit na řetízku přívěsek, budete mít mnohem zajímavější výběr motivů u přívěsku právě z chirurgické oceli, nežli z jiného kovu. Nabízíme klasické i luxusní vzory pánských řetízků a řetězů z chirurgické oceli, mezi kterými si jistě vyberete vámi oblíbený styl.