Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Šperky z chirurgické oceli » Ocelové prsteny » Snubní ocelové prsteny

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Dámské prsteny z chirurgické oceliPánské prsteny z chirurgické oceliSnubní prsteny z chirurgické oceli


Parametry

Přehled všech kategorií v sekci šperky z chirurgické oceli

ocelové šperky náramkyOcelové šperky řetízky na krkocelové šperky prstenyocelové šperky přívěskyocelové šperky náušniceOcelové šperky náhrdelníkyOcelové šperky SoupravyOcelové šperky řetízky na nohu

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Snubní prsteny z chirurgické oceli nejsou dnes již zvláštní možností. Ocelové snubní prsteny jsou velice v oblibě a není divu. Důvodů pro pořízení takovýchto snubních prstenů je hned několik. Předem nutno zmínit fakt, že prsteny jsou zdobeny pravým zlatem a osazeny drahými kameny, krystaly či zirkony. Mnohem zajímavější ovšem je, že chirurgická ocel je mnohem tvrdší, než ušlechtilé kovy, které jsou používané při výrobě snubních prstenů. Díky tomu se ocelové varianty těchto prstenů nedeformují, drží si stále svůj původní tvar a co více, chirurgická ocel neoxiduje. Proto jsou snubní prsteny z chirurgické ocele i stále stejně barevné a lesklé.

Nabídka snubních prstenů z chirurgické oceli

Jak si můžete všimnout v našem katalogu snubních prstenů z chirurgické ocele, jejich rozmanitost je dnes již na velice zajímavé úrovni. Krom nabídky široké škály variant, nabízíme také různé druhy zdobených snubních prstenů. Od kamenů a krystalů až po částečné pokovení ušlechtilými kovy. Každý ocelový snubní prsten máme jak v dámské, tak pánské variantě. Tyto varianty se od sebe nejčastěji liší osazením krystaly nebo zirkony. Jako jediný e-shop nabízíme velké množství velikostí u snubních prstenů z chirurgické oceli.