Úvod » Magnetické náramky

Magnetické náramky z chirurgické oceli

magnetické náramky

Pánské magnetické náramkyDámské magnetické náramky


Magnetické náramky

Magnetické náramky jsou svou stavbou velice podobné běžným náramkům z chirurgické oceli. Jsou také vyráběné v převážné většině z nerezové oceli, ale jsou obohaceny o magnetické články a vsuvky. Mezi magnetickými náramky nalezneme také poměrně častěji více zdobené a kombinované náramky například s karbonem nebo titanem. Magnetická síla u náramků se znázorňuje v jednotkách Gauss a většina náramků se pohybuje od dvou do 3000 Gauss. Magnetické náramky jsou velice pěkně a precizně zdobené a hodí se jako moderní a stylový módní doplněk.

Magnetické náramky z chirurgické oceli

Jelikož jsou magnetické náramky vyrobeny z chirurgické oceli, zařadili jsme je i do naší kategorie ocelových šperků. U převážné části našeho katalogu magnetických náramků na první pohled není zřejmé, že se o takovýto druh šperku jedná, proto i hlavně z důvodu, že jsou vyrobeny z chirurgické oceli, je na místě, abychom je tak i vedli. O magnetické náramky v poslední době velice vzrostl zájem, a proto jsme se rozhodli tuto kategorii mnohem více rozšířit a zařadit tak do katalogu nové kousky. Náramky vybíráme u zahraničního dodavatele velice precizně, abychom se vám mohli pochlubit se zajímavou a pestrou paletou těchto šperků.

Jak již bylo řečeno, magnetické náramky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, čímž mají dobré vlastnosti, kterými se ocelové šperky mohou pochlubit. Chirurgická ocel je ideální kov na tvorbu šperků, díky její tvrdosti a faktu, že neoxiduje, jsou magnetické náramky po léta jako nové, neztrácejí svůj původní lesk a tím i luxusní a krásny vzhled. Nestane se vám s nimi nepříjemná situace, ve které vám šperk zanechá na kůži barevný otisk, jako tomu bývá u bižuterie, nebo například i u ušlechtilých kovů jako je třeba stříbro. S výjimkou produktů, které jsou zdobeny krystaly, je můžete bez obtíží mít na ruce i při plavání a koupání. S přihlédnutím k jejich luxusnímu vzhledu a dostupné ceně není divu, že se stali natolik oblíbeným a vyhledávaným šperkem.

Magnetický náramek účinky

Krom toho, že jsou tyto šperky velice moderní a stylové přináší magnetická energie také své blahodárné účinky na lidský organismus. Nedá se samozřejmě říci, že po navlečení náramku veškeré vaše problémy mizí, ale je dokázáno, že magnetická energie napomáhá krevnímu oběhu, díky čemuž dochází k lepšímu okysličení krve a výsledný efekt je tak, že se lidské tělo cítí lépe. Magnetická energie také pozitivně působí na namáhané a unavené klouby a šlachy.

Pro koho jsou magnetické náramky

Magnetický náramek nemá omezení ve věku, pohlaví ani stavu. Jediné omezení je u lidí, kteří mají kardiostimulátor, nebo podobné elektronicky založené přístroje. Není známo, že by magnetický náramek jakkoliv ovlivnil chod těchto přístrojů, ale nedoporučuje se jej užívat v kombinaci s nimi. Náramek nemůže uškodit žádnému člověku a to ani těhotenství.

OGNkNjQ1